Mēs vēlamies Jums piedāvāt kādu ļoti īpašu un neparastu monētu, kurā iemūžināts klasisks dizains, kurš kļuva par ievērojamu inovāciju monētu pasaulē – Ķīnas Panda. Šī tiek uzskatīta par vienu no pasaules elegantākajām un skaistākajām monētām, dēļ tās unikālās tēmas, skaistā un detalizētā attēla un augstās metāla tīrības.

Pirmās sudraba pandas monētas tika izdotas Ķīnā 1983. gadā. Katrā no tām attēlota Lielā Panda, kas ir Ķīnas nacionālais lepnums un Pasaules Dabas Fonda simbols. Ķīnas gravieri un mākslinieki uzstādīja sev mērķi – pārcelt melnbalto pandas attēlu uz dārgmetāla. Viņu darba rezultātā radās monētu spoguļa apstrādes tehnika, kuras rezultātā monētas virsma atstaro gaismu dažādi. Tas dažām virsmas daļām liek izskatīties tumšākām, bet citām matētām.

Ar vēlmi iemūžināt dizainu, kurš kļuvis par klasiku un lai pasaulei atgādinātu par šiem dzīvniekiem, kas balansē uz iznīkšanas robežas, Ganas Republikā izkalta apsudrabota monēta, kas sver 1 kg. Šī monēta varētu kļūt par lielisku Jūsu kolekcijas papildinājumu!

Kādēļ to ir vērts to pievienot savai kolekcijai?

  • Monēta pārklāta ar tīru 999/1000 sudrabu
  • Milzīgs izmērs: diametrs veseli 120,0 mm, svars – 1000 g
  • Tematiska kaste un akrila kapsula
  • Numurēts autentiskuma sertifikāts
  • Ļoti ierobežota tirāža – tikai 999 gab. visā pasaulē

Monētas aversā redzama panda bambusa birzī. Reversā attēlots karalienes Elizabetes II portrets, ko ieskauj uzraksti „ELIZABETH II“ (ELIZABETE II), „10 CEDIS“ (10 CEDI) un „REPUBLIC OF GHANA“ (GANAS REPUBLIKA).

Monētas tirāža ir stingri ierobežota - tikai 999 gab. un kopā ar monētu saņemsiet autentiskumu apliecinošu sertifikātu ar datiem par monētu un īsu tēmas aprakstu.

Specifikācijas
Izdošanas gads:
2017
Metāls:
Cinks
Pārklājums:
Tīrs 999/1000 sudrabs
Diametrs:
120,0 mm
Masa:
1000,0 g
Izkalta::
Ganas republika
Kalšanas kvalitāte:
BU
Nominālvērtība:
10 cedi
Tirāža:
999 gab.

, es pasūtu ar tīru sudrabu pārklātu monētu  "Panda" par 49 € (+4,99 € piegādes maksa). Par sūtījumu samaksāšu norādītajā pasta nodaļā.

Sūtījumu varu atgriezt 15 dienu laikā.

Sūtījums tiks piegādāts 4 līdz 6 darba dienu laikā.

Brīvprātīgi sniedzu savus personas datus SIA "Latvijas Monētu namam" un piekrītu, ka tie tiek izmantoti pasūtījuma izpildei un tiešā mārketinga nolūkos, saskaņā ar LR Personas datu aizsardzības likuma prasībām.